Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAKUP ASUS HDP-R1/R3
UWAGA!:
* ASUS HDP-R1 w cenie 375pln brutto + 18pln kurier!
* ASUS HDP-R3 w cenie 549pln brutto + 18pln kurier!

Odbiór osobisty w wielu miastach...

Gwarancja 36m-cy

www.proline.pl - 375pln

ALLEGRO:

Sklep Inwazja.pc - sprzedający: www_sprzetkom_pl

* ASUS HDP-R1 w cenie 329pln brutto + 14pln kurier!

Odbiór osobisty w wielu miastach...

Gwarancja 36m-cy
Odpowiedz
30.08.2010 (właśnie kupiłem)
Sklep internetowy AGITO
ASUS HDP-R1 w cenie 329pln brutto + 24pln kurier
RAZEM: 353pln

Gwarancja (Agito) 36m-cy
Odpowiedz
Witam,
podaję linki do sklepów gdzie można kupić ASUS O!Play HDP-R3 w cenie do 400zł

http://www.1komp.pl/produkt-1-1-44729.htm

http://www.abc-data.pl/media-player-asu ... -3754.html

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/sho ... d/skapiec/

kilka dni temu było tego więcej , najniższa cena 368 zł plus 19 zł za przesyłkę z pobraniem, pozdrawiam i mniemam że, będzie jeszcze taniej.
Odpowiedz
Z tych linków które podałeś to który sklep zasługuje na zaufanie i można bezpiecznie zakupić ten odtwarzacz ?
A w jakim sklepie znalazłeś tą cenę 368 zł (nie wynika to z cen w tych sklepach) ?
Odpowiedz
Chciałem wskazać silny trend spadkowy cen playerów Asusa, w nawiązaniu do wcześniejszych wypowiedzi w tym wątku. Wymienionych sklepów nie znam, cenę 368zł znalazłem kilka dni wcześniej. Jak chcesz pewny sklep to w Wobisie Asusa HDP-R1 możesz kupić za 350 zł.
Odpowiedz
A w Morele.net za 431 PLN. I cena spada wciążSmile
Odpowiedz
Ostatnie aktualności z proline.pl (sobota 2.10.2010 r.):

* ASUS HDP-R1 -- cena 329,-
* ASUS HDP-R3 -- cena 449,-
(brutto)

Gwarancja 36 mies.

Odbiór osobisty -- w wielu miastach
(albo wprost zakup w sklepie, z ewentualnym zamówieniem, jeśli akurat nie ma na miejscu).

Pozdrowionka

yacol
Odpowiedz
Witam.

Orientuje się ktoś w jakim sklepie w Olsztynie mógł bym dostać ASUSA HDP-R1 i w jakiej cenie ??
Odpowiedz
Na pewno nie taniej i bez gwarancji 3lata Smile ale może znajdziesz Smile Proponuje zakup w proline.pl, sprawdzone, 3 lata gwarancji.
Odpowiedz
Znalazłem za 315 zł w Olsztynie będzie do piątku zobaczymy to to za kupa złomu Big Grin
Odpowiedz
ceny spadają-- bo nowa ulepszona wersja tuz tuż !!!
Odpowiedz
marcon napisał(a):ceny spadają-- bo nowa ulepszona wersja tuz tuż !!!

Co to znaczy nowa ulepszona wersja? Nowy player bedzie sie tylko roznil designem oraz mozliwoscia wlozenia HDD Smile Ale ceny maja byc straszne ok 500PLN.
Odpowiedz
Witam.
Jestem zupełnie nowym forumowiczem, proszę więc o wyrozumiałość. Wstąpiłem do forum bo bardzo poważnie myślę o zakupie Asusa... tylko że nie wiem którego modelu? R1 czy R3? Wiem że różnią się czytnikiem kart i wifi, ale poczytałem też, że użytkownicy narzekają na łączność bezprzewodową, czy nawet jakieś zawieszenia. Proszę doradźcie jak to jest z fukcjonalnością, czy oba urządzenia radzą sobie równie dobrze, czy warto dopłacić do R3 (łączność by mi się przydała, ale nie jest niezbędna), a może lepiej poczekać na nowy model- kiedy ma się ukazać? Wiem że pytania są dość ogólnikowe, ale od czegoś trza zacząć Smile. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jeśli ruter masz blisko miejsca w którym masz zamiar postawić odtwarzacz, bądź puszczenie kabla sieciowego nie będzie dla Ciebie problemem to kupuj model R1. Po Wifi i tak nie osiągniesz takich transferów jak po LANie
Odpowiedz
R3 z WiFi to dodatkowa funkcjonalność. Może faktycznie transfery nie są wysokie, ale większość rzeczy da się bez problemu pooglądać. Ja mam router z WIFI w wersji "g", a Asus posiada wersję "n" (szybszą) i przy szybszym routerze na pewne chodziło by to lepiej.

W zasadzie nie używam kabli do oglądania po sieci, a jak już coś zacina to nagrywam na pendriva i po sprawie.
Odpowiedz
Pociągnięcie sieci kablem byłoby u mnie problematyczne no i mam router obsługujący n, więc chyba R3...
Jak jest z obsługą formatów video związanych z blu-ray?
Jaki dysk zewnętrzny podłączyć? Można tylko przez USB czy potrzebne połączenie Sata? Tak sobie spojrzałem na dysk: Transcend StoreJet M3 500GB USB3.0 2,5cala (TS500GSJ25M3)-wiem że USB3.0 na razie nie wykorzystam ale może w niedalekiej przyszłości... Czy taki dysk tylko z zasilaniem przez USB będzie działał- można ktoś ma dysk tej firmy?
Wspominacie o nowym modelu Asusa- będzie tam możliwość podpięcia dysku wew. czy będzie już dysk wew.? i kiedy można spodziewać się premiery?
I bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi na mój poprzedni post Smile.
Odpowiedz
Witam,już jesthttp//allegro.pl/listing.php/search?string=hd2+asus&category=0&sg=0
Odpowiedz
Kupiłem trzy dni temu HDP-R1 za 322 zł w sklepie Techplanet w Katowicach . Odbiór osobisty, więc żadnych kosztów przesyłki. Dzisiaj już jest w cenie 316 zł.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości