Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmware v1.24
Witam!

Dziś pojawił się nowy przedpremierowy firmware, poniżej podaję link:

ftp://ftp.asus.com.tw/pub/asus/Digital_ ... /Firmware/
Naprawiono bugi jak dotad wykryte i prawdopodobnie radio internetowe nie dziala poprawnie. Nie ma jeszcze changelog'a...
To właściwie co nowego ?
Na forum asusa mówią , że nic nowego Cry
O!Play HDP R1 : Evolve Solaris: Egreat R200S:
@djvolt wiesz cos wiecej o tych "dotad wykrytych bugach"?
Niestety nie wiem, tak pisza na forum angielskim Smile Poczekajmy na changeloga, wydaje mi sie, ze poprawiono tylko jakies malo znaczace bledy lecz znacznie poprawiajace komfort pracy, znacznie plynniej chodzi sofcik Smile
djvolt napisał(a):Niestety nie wiem, tak pisza na forum angielskim Smile Poczekajmy na changeloga, wydaje mi sie, ze poprawiono tylko jakies malo znaczace bledy lecz znacznie poprawiajace komfort pracy, znacznie plynniej chodzi sofcik Smile
Bol3k napisał(a):@djvolt wiesz cos wiecej o tych "dotad wykrytych bugach"?

u mnie znikł problem ze zmianą Timezone i chyba datą (pisałem w osobnym wątku). Tyle zauważyłem, ale krótko mam ASUS'a i na razie bez sieci
@garym

Moglbys sprawdzic jak dziala folder "Recently Played" na 1.24?

Bo w 1.21 jest tak, ze po odpaleniu pliku z tego folderu i obejrzeniu do konca nastepny plik jaki sie wczytuje jest tez z folderu "Recently Played" a nie z folderu, w ktorym znajdowal sie ten obejrzany plik.

Taka opcja ulatwila by ogladanie seriali, wchodze, odpalam odcinek na ktorym skonczylem i potem wczytuja sie nastepne z tego folderu. A tak to musze za kazdym razem przebijac sie przez kilka folderow zeby dotrzec do tego co chce ogladac Sad
A czy odczytuje w końcu napisy txt?
Nie odczytuje. Jest już na polskiej stronie asusa do pobrania 1.24 . Okazuje się że poprawia tylko współpracę z odbiornikami Toshiba.

Zastanawiam się jak chodzi YouTube na tym sofcie. Może ktoś modyfikował?
Bol3k napisał(a):@garym

Moglbys sprawdzic jak dziala folder "Recently Played" na 1.24?

Bo w 1.21 jest tak, ze po odpaleniu pliku z tego folderu i obejrzeniu do konca nastepny plik jaki sie wczytuje jest tez z folderu "Recently Played" a nie z folderu, w ktorym znajdowal sie ten obejrzany plik.

jest tak samo, czyli trochę bez sensu bo po co ma ktoś oglądać filmy które już widział

Zauważyłem inną rzecz, ale nie pamiętam czy były w poprzedniej wersji softwar'u. Dla zdjęć można wyświetlić informacje EXIF. czy ktoś może sprawdzić czy było to dostępne w poprzednich release'ach?
W 1.21 była ta funkcja. Nie postarali się z tym firmware. Spodziewałem się więcej. Może przy następnym...
1.24P już oficjalnie dostępny
Kod:
http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=sPkRGUeRrpiVYl5K&templete=2
Ja chyba jednak poczekam aż wprowadzą większe zmiany bo póki co z 1.21 jestem zadowolony Cool
LG37LH3000 + Asus O!Play HDP-R1 + Samsung S2 Portable 500 GB
witam , czytam i widze ze jednak o napisach txt nie pomyśleli , a co z funkcją powrotu do menu filmu w plikach iso. dvd ? (oglądamy film i chcemy wrócić do menu np po zakończeniu lub w trakcie ) nie mogę znaleźć takiej funkcji a bardzo by to ułatwiło życie
wroobelek napisał(a):witam , czytam i widze ze jednak o napisach txt nie pomyśleli , a co z funkcją powrotu do menu filmu w plikach iso. dvd ? (oglądamy film i chcemy wrócić do menu np po zakończeniu lub w trakcie ) nie mogę znaleźć takiej funkcji a bardzo by to ułatwiło życie

No ja ci kolego nie pomogę bo od kiedy kupiłem Asusa to oglądam tylko filmy HD Smile bo teraz stawiam na jakość Cool
A jak wam działa przewijanie (np. divixa)?
Umnie x4 to max mimo że wyświetla się ikonka x32.
A przewijanie idzie wolno.
To fakt, ze przewijanie nie dziala najlepiej, roznica miedzy x4 a x32 jest niezadowalajaca. Na poczatku myslalem ze to wina np. nosnika z jakiego jest odtwarzany film ale czy z dysku usb czy po sieci i tak dosc biednie to wyglada. Jednyna opcja to klawisze "prawo/lewo" i przypisanie do nich konkretnego skoku filmu, np. 5 min - to dziaja bardzo dobrze i szybko a potem mozna sobie jeszcze przewijaniem juz ustawic w konkretene miejce. Brakuje tez opcji "skakania" do konkretnego czasu ale moze w przyszlych softach to dodadza.
Jeśli chodzi o przewijanie to faktycznie kiepsko sobie radzi z tym O!Play Sad do przodu jeszcze idzie w miarę dobrze ale cofnięcie do tył to tragedia zrobi się np. do tył x4 a asus stoi i myśli co tu teraz zrobić czy przewijać czy nie Big Grin trochę to żenujące no ale może coś poprawią z tym chodź rzadko osobiście przewijam do tył.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości