Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asmax Playbox
Kolejny odtwarzacz multimedialny:
http://asmax.pl/playbox
W stosunku do Asusa konkurencyjny cenowo (249 PLN).Posiada polskie menu i obsługuje napisy w formacie .txt.
Na tym jego plusy chyba się kończą... Wink
Nie ma możliwości odtwarzania sieciowego (brak portu LAN i WIFI), nie odtwarza rmvb, DTS tylko przez zewnętrzny dekoder...To tylko niektóre z jego minusów.
Jak dla mnie - odpada....
Odpowiedz
Plusem poza cena jest takze czytnik kart SD/MMC.

Ciekaw jestem jakie ma "bebechy" i jak bedzie wygladala obsluga urzadzen USB oraz sprawa aktualizacji oprogramowania.
Odpowiedz
Wyjdaje mi sie, ze jest to kolejny odtwarzacz typu sprzedac i zapomniec, bo nawet nie ma dzialu z firmware do tego urzadzenia, czyli za ta cene kupujemy jednorazowy rzut na tasme bez mozliwosc pozniejszej rozbudowy. Glowna wada a zarazem moze plusem jest brak portu LAN. Jak dla mnie nie do przeskoczenia, poniewaz wszystko mam oparte na sieci LAN. Byc moze komus innemu spasuje takie rozwiazanie? Cena fakt jest zaskakujaco niska ale coz, kupic cos a potem kupowac nowe, bo te juz nie bedzie nam odpowiadalo za pare miesiecy?

Nie nalezy jednak z gory oceniac dane urzadzenie, mozliwe jest takze, ze programisci stworza nowy dzial z firmware i beda udoskonalac swoje rozwiazanie.

[Obrazek: 2m3k51c.jpg]

Obsługa Formatów Video:
AVC/H.264, MPEG1,MPEG2,MPEG4,DivX, XviD
.avi .mpg .mp4 .dat .vob .div .mov .mkv .mjpeg .ts .trp .tp - do rozdzielczości full HD(1080p)
Obsługa Formatów Napisów:
TXT , SRT, SUB, ASS, SSA, SMI(obsługa polskich znaków)
Obsługa Formatów Audio: WMA, MP3, WAV, AAC/WMA Dolby Digital ( AC-3), Dolby Digital plus ( E-AC-3 ), DTS - opcjonalnie (zewnętrzny dekoder)
Obsługa Formatów Graficznych: JPG / BMP / PNG
Złącza USB: USB 2.0 port x 2
Złącze HDMI: HDMI (wersja 1.2 oraz 1.3)
Obsługiwane rozdzielczości obrazu: 480p60Hz ,576p50Hz ,720p50Hz/60Hz 1080i50Hz/60Hz, 1080p 24Hz /25Hz /30Hz auto
Wyjścia Video: Composite CVBS / Component YPbPr / HDMI
Standard Video: PAL, NTSC
Wyjścia Audio: Stereo, digital HDMI oraz COAXIAL/OPTICAL SPDIF
Obsługa Kart Pamięci: SD, MMC
Zasilanie: AC : 100V~240V, 50 / 60Hz DC : 12V, 2A (Zasilacz w komplecie)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości