Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyświetlanie kategorii
Ostatnio uslyszalem od kolegi fireboy:

fireboy napisał(a):Właśnie szukam dla siebie jakiegoś dobrego i niekoniecznie drogiego hdplayera.
Na razie wybór padł na Asusa O!Play, ale zobaczymy.
Twoje Forum też jest źródłem niezłych informacji. Jeśli chodzi o forum to mam jedną uwagę bo się wkurzam jak tam jestem. Za dużo jest subforów.
Moim zdaniem jak jest forum o!play czy innego playera to wewnątrz powinno już być wszystko a nie rozbite na kolejne subfora. Bo przecież w każdym z nich nie będzie po 1000 tematów. A co ważniejsze tematy czyli firmware, modyfikacje, można przecież podpiąć i będą zawsze na górze.

Prosze sie wypowiedziec na ten temat, kwestia priorytetowa, chodzi bowiem o latwosc przeszukiwania forum oraz jego czytelnosc.
Osobiście jestem całkowicie za obecnym układem forum.Według mnie jest bardzo przejrzysty, pozwala na szybkie odnalezienie interesującego zagadnienia czy problemu.
Przeglądając przykładowo temat Arivy na HDforum musiałem przewertować 80 stron chcąc dowiedzieć się czegokolwiek konkretnego na temat tego playera - a co najmniej 70 % odpowiedzi w temacie było dla mnie nie na (interesujący mnie) temat ...
Ja tez uwazam, ze tak jak jest w tej chwili jest dobrze. Podzial na subfora jak najbardziej poprawny i przejrzysty. Mam natomiast uwage odnosnie czytelnosci. Przy cytowaniu czyjejs wypowiedzi tło cytatu jest niemal identyczne z tlem forum co powoduje trudnosc w odroznieniu cytatu od wypowiedzi danego usera. Jak juz sie zaczlem czepiac to dodam jeszcze tylko, ze ikony oznaczajace nowe tematy w danym dziale moglby byc ciut bardziej jaskrawe, tak zeby latwiej rzucaly sie oczy Wink
Thx za odpowiedzi, czyli zostawiam tak jak jest, co do ikonek oczywiscie te oznaczajace nieprzeczytane posty beda jasniejsze. poprawie takze kolor tla na jasniejszy tak zeby cytat byl bardziej widoczny i nie zlewal sie z tlem postu Smile Cenne wskazowki mile widziane Smile
Bol3k napisał(a):Ja tez uwazam, ze tak jak jest w tej chwili jest dobrze. Podzial na subfora jak najbardziej poprawny i przejrzysty. Mam natomiast uwage odnosnie czytelnosci. Przy cytowaniu czyjejs wypowiedzi tło cytatu jest niemal identyczne z tlem forum co powoduje trudnosc w odroznieniu cytatu od wypowiedzi danego usera. Jak juz sie zaczlem czepiac to dodam jeszcze tylko, ze ikony oznaczajace nowe tematy w danym dziale moglby byc ciut bardziej jaskrawe, tak zeby latwiej rzucaly sie oczy Wink

Czy teraz w wyżej wymienionych sprawach jest dobrze?
Odnosnie ikon jest jest duzo lepiej. Tylko taka mala uwaga, ze kolor zielony (oznaczajacy nowe posty) jest bardzo podobny koloru "obwodki" forum. Wiec moze jeszcze jeszcze jakas modyfikacja by sie przydala. Chodzi mi to zeby kazdy kolor na forum oznaczal cos innego, czyli jak tylko rzuce okiem na forum to widze cos zielonego - czyli sa nowe posty - biore sie do czytania. W obecnej chwili wszystko dookola forum jest zielone i przez to moze nie tyle zlewa sie ze soba co nie jest tak az tak przejrzyste jak mogloby byc. Moja sugestia bylaby taka azeby zmienic mniej lub bardziej te "obwodke", kolor nowych postow bym zostawil bo jest bardzo dobry. Ale to tylko moje osobiste zdanie.

Przydalaby sie jeszcze, wspomniana wczesniej zmiana tla cytowanego tekstu Wink

Skoro juz o propozycjach do forum piszemy to moze w przyszlosci jakis sytem stawiania browarow za pomocne wypowiedzi lub cos w ten desen?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości