Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film w .mkv + audio w .ac3
Witajcie!Mam kilka filmow 720p z napisami ale w folderze z filmem jest tez plik "polish audio" z polska sciezka jezykowa.Co zrobic zeby ja odtwarzalo z filmem w o playu?Pozdrawiam
Odpowiedz
Takie wynalazki wlasnie sa jezeli nie chcialo sie nikomu wkompilowac sciezki dzwiekowej do pliku MKV. Teraz sciagnij takie cos jak MKV merge i sprobuj scalic plik audio z video.
Odpowiedz
djvolt napisał(a):Takie wynalazki wlasnie sa jezeli nie chcialo sie nikomu wkompilowac sciezki dzwiekowej do pliku MKV. Teraz sciagnij takie cos jak MKV merge i sprobuj scalic plik audio z video.
Polecam też do takich działań mkvtoolnix...
Odpowiedz
Dzieki!Chyba daruje sobie to scalanie i obejrze z napisami.ps.ile trwa takie scalanie ?
Odpowiedz
Hmm u mnie na laptopie trwa to ok 5 minut film 4,35GB, ale to bywa roznie w zaleznosci od rozmiaru pliku...
Odpowiedz
pabloo1033 napisał(a):Dzieki!Chyba daruje sobie to scalanie i obejrze z napisami.ps.ile trwa takie scalanie ?

Żeby wyrazić się precyzyjniej...Nie jest to scalanie takie jak w przypadku filmów AVI, gdzie dźwięk muxuje się z obrazem w jeden strumień danych...MKV to kontener zawierający plik video,plik (pliki) audio i plik (pliki) napisów - wszystko to są oddzielne składowe kontenera.
Dlatego dołożenie pliku audio nie jest żadnym problemem i nie wiąże się z jakimś wachlarzem ustawień bitrate, rozdzielczości czy innych parametrów...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości