Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączanie peryferii
Mam takie pytanie - czy podłączając dysk lub pendrive do portu USB Asusa trzeba wyłączyć odtwarzacz? Jeżeli tak - to czy wystarczy przejść w stan czuwania czy trzeba całkiem odłączyć od sieci (bo wyłącznika nie ma na obudowie niestety...)
A przy okazji - jest gdzieś dostępna w sieci polska instrukcja tego odtwarzacza? Bo jakoś nie mogę znaleźć...
Odpowiedz
Witam.Ja podlaczam w stanie czuwania i jest ok.Instrukcja po polsku jest na plycie z odtwarzaczem.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź...
Jeśli chodzi o instrukcję - jeszcze nie mam odtwarzacza, chciałem sobie tylko wcześniej postudiować...A nie dało by się tego wrzucić na neta?
Odpowiedz
Na maila moge Ci wyslac.
Odpowiedz
W zasadzie już nie trzeba - dzisiaj O!Play wreszcie do mnie dotarł. Big Grin
Jutro pierwsze testy (chwilowo na tv CRT, a po niedzieli już w full HD...)
Mam nadzieję djvolt, że będę Ci wdzięczny - od początku poszukiwań byłeś dla mnie najbardziej przekonywujący... Huh
Odpowiedz
Oczywiscie Smile Spelni twoje wymagania na 100% jesli nie teraz to na pewno w przyszlosci przy bardziej rozbudowanym firmware'rze Smile Do tego abys mogl ogladac sobie filmy BlueRay zakup jeszcze zewnetrzny naped BlueRay i bedziesz mial swietne centrum multimedialne Smile Jesli nie bedziesz umial sobie poradzic z wlasciwym podlaczeniem pod LCD/Plazme to rob zdjecia i wrzucaj. Z mila checia pomoge Smile
Odpowiedz
witam, panowie nie wiecie czy można, a jeśli tak to gdzie znaleźć listę obsługiwanych wifi usb sticków do naszego pudełeczka??już wysłałem zapytanie do Asusa, ale może na forum będzie szybciej Smile.
p.s. chyba utworzyłem temat w złym miejscu można wrzucić do tematu 1.21 bo to tego softu się tyczy.pozdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości