Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O!Play HDP-R1 GPL source code
Znalazłem plik o takiej nazwie do pobrania na oficjalnej stronie Asusa. Co to za plik i do czego on służy.
O!Play HDP R1 : Evolve Solaris: Egreat R200S:
Odpowiedz
Jest to obraz calego firmware, ktory posiada O!Play czyli jesli jestes programista, sciagasz takie cos i na jego podstawie budujesz swoj wlasny system operacyjny dla tego NMT.
Odpowiedz
Ten source code jest najnowszy. Już kiedyś ściągnąłem taki plik i rozpakowałem go . Jest to folder o nazwie Asus 1073 relase. Jak go otworzymy są dwa następne foldery common i system. Dalej nie będę opisywał bo chyba nie ma to sensu. Jest też podana w pliku tekstowym strona administratora tego systemu http://subversion.tigris.org.
Odpowiedz
Na tym to polega, zamiast czekac na programistow z ASUSA to mozna samemu majstrowac i ulepszac firmware. Moze sie kiedys wszyscy razem zbierzemy i zaczniemy dzialac jak juz asus nie bedzie nam wypuszczal nowych aktualizacji Smile
Odpowiedz
Gdzieś teś doczytałem , że oplay posiada Linuksa Venus2.6.12.6 -Venus.
Teoretycznie wprowadzanie zmian w linuksie polega na dodawaniu repozytoriów jednak wchodząc w system za pomocą konsoli. Moja wiedza jest dość uboga ponieważ nigdy nie mogłem się przełamać do linuksa. Myślę, że znajdzie się ktoś na forum kto wspomoże. Istniejący soft nie jest zły ale zmiany są mile widziane.
Fajnie byłoby mieć swoją tapetę lub własne ikony w oplayu.
Sam też pokombinuje.

ps. właśnie pobrałem pliki linuksa ze strony asus.pl
Odpowiedz
Pojawil sie nowy kod zrodlowy zatem mozemy sie spodziewac niebawem nowego firmware. Ciekaw jestem coz nowego wymyslili programisci...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości