Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawienia Video do O!Play
witam po raz pierwszy na forum, mam pytanko jak macie ustawione swoje skrzyneczki jeśli chodzi o Brightness, Contrast, tv system, 1080p24hz, najbardziej ciekawią mnie te dwie ostatnie pozycje, pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj.

Kazdy telewizor ma inne ustawienia ekranu. Powiedz w czym problem Idea Cos nie tak z obrazem Idea
Odpowiedz
chcę po prostu uzyskać max co może dać czarna skrzyneczka, jak bawię się tymi ustawieniami to przy niektórych wydaje mi się że jest większy juddering, obraz bardziej skacze przy wolno przesuwającej się kamerze, myślałem że ustawienia bardziej robi się pod wyświetlany materiał jak tv.
Odpowiedz
Hmm to tak. Znajdz najlepiej obraz na ktorym jest wiecej bieli. Ustaw kontrast oraz jaskrawosc tak, zeby ta biel nie byla dla Ciebie za jaskrawa ani za ciemna. Jesli ustawisz zbyt wysoko to bedziesz mial efekt rozjezdzania sie bieli Smile Nastepnie znajdz jakis punkt najlepiej kolorowy i ustaw nasycenie barw. Wszystko zalezy od tego jaki masz telewizor i na ile ci pozwoli. Na mojej plazmie, jak dam wszystko na maxa to mozna oslepnac Big Grin
Odpowiedz
Ja ustawiłem kontrast 27 i jasność 26. Ustawiałem wspomagając się tablicami z divxtest 2.0. Jak ustawię powyżej 28 kontrast lub jasność to dwa skrajne paski bieli na tablicy zlewają się w jeden . Zależy to też od ustawień TV jak pisał djvolt. TVSystem - HDMIAuto

Przy włączonym ZoomOut mam ramkę wokól obrazu podczas oglądania filmu (jak powiększeobraz np 2x)
Wyłączam tą opcję i ramkia znika a zoom działa normalnie. Właściwie do czego służy ta funkcja? Idea

Soft 1.21 zrezygnowano z zoomu 0,9 - szkoda.
O!Play HDP R1 : Evolve Solaris: Egreat R200S:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości