Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
Tutaj prosimy zamieszczać powitania Smile
Odpowiedz
Witam Szefów i przyszłych członków Rolleyes .
Odpowiedz
Witaj Smile Jak ci sie podoba forum?
Odpowiedz
Graficznie - OK - reszta Smile - ???? - czas pokaże Smile
Odpowiedz
Swietnie Smile Czas okaze czy Uzytkownicy zajrza do Nas i zostana tu na stale Smile
Odpowiedz
Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem O!Play-a Smile .
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na dynamiczny rozwój forum.
Odpowiedz
Świetnie Smile Mamy nadzieje, ze bedziesz wymienial sie z nami swoimi doswiadczeniami Smile
Odpowiedz
Witam także.

Przemek
TV: Sony Bravia 40W5740; AMP: Kenwood VRS-5100; SPK: Tannoy EFX 5.1
Odpowiedz
Witamy Cie Fourpe na Naszym forum Smile Mamy nadzieje, ze Ty takze bedziesz sie wymienial z Nami swoimi doswiadczeniami sprzetowymi Smile
Odpowiedz
Witam. Fajnie , że powstało to forum. Kupiłem o!play hdp-r1. Fajny sprzęcik i fajnie działa.
Big Grin
O!Play HDP R1 : Evolve Solaris: Egreat R200S:
Odpowiedz
Witamy Cie spoko2 Smile Dobrze, ze przylaczyles sie do Nas. Mamy nadzieje, ze i Ty takze bedziesz sie wymienial z nami problemami i doswiadczeniami zwiazanymi ze sprzetem Smile

Pozdrawiam Cie
Odpowiedz
Witam Załogę i wszystkich członków forum.
Jestem POSZUKUJĄCYM - oczywiście najlepszego playera... Big Grin
Mam nadzieję, że znajdę tutaj rzeczową odpowiedź na mój dylemat - Asus, Fergusson, WD, Xtreamer czy jeszcze coś innego...
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Witamy Smile

Rynek narazie jest tak zapchany, ze warto poczekac na cokolwiek. Oczywiscie prosimy zadawac pytania i dzielic sie z Nami swoimi spostrzezeniami oraz doswiadczeniami.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam wszystkich Smile
Odpowiedz
Witaj kyzer w fantastycznym gronie forumowiczow Smile
Odpowiedz
Witam serdecznie szanowną administracje jak i użytkowników.

Jestem w fazie wyboru playerka i błądzę po forum w poszukiwaniu przydatnych mi informacji.

Myślami jestem przy Hyundai MBox L-100 lecz, niestety jest to stosunkowo nowe urządzenie dlatego mało jest opinii użytkowników. Mam nadzieję, że z czasem pojawi się więcej maniaków multimedialnych z konkretnie tym playerem i wymienią się opiniami i spostrzeżeniami.

Pozdrawiam
Samsung LE-46A656 + Hyundai M-Box L-100
Odpowiedz
Witaj boozed. Masz do dyspozycji odpowiednie dzialy, zadawaj pytania, kazdy sie wypoziw co i jak. Jezeli masz jakies wymagania do sprzetu, jakas kondiguracje z twoim sprzetem domowym badz cokolwiek bys sie chcial dowiedziec to pytaj smialo, nikto tu nie gryzie Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja również chciałem wszystkich bardzo gorąco powitać Cool
LG37LH3000 + Asus O!Play HDP-R1 + Samsung S2 Portable 500 GB
Odpowiedz
Witaj popo601 na Naszym forum Smile Mamy nadzieje, ze Ty takze bedziesz sie z nami wymienial swoimi spostrzezeniami Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich HD maniaków. Jestem na etapie poszukiwania takiego cudeńka. Najpierw miał być Ferguson potem już na 100% byłem zdecydowany na wd tv live. Teraz jednak co raz bardziej ciągnie mnie w stronę tego Asusa, a co za tym idzie bede pewnie częstym gościem na tym forum Smile
Odpowiedz
Serdecznie witamy Cie morzin Smile

Jezeli masz jakiekolwiek pytania badz watpliwosci to smialo pytaj, gdyby nie to, ze ogranal mnie brak czasu to do tej pory bylby dzial uzupelniony o porownanie takich playerow eh. Moze znajda sie chetni choc do porownania "teoretycznego". Takie uzupelnienie powinno pojawic sie za tydzien w niedziele Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
WITAM

fajnie się zapowiada to forum.

ja też jestem na etapie wyboru odtwarzacza i wybór na 90procent padnie na

Hyundai mbox L-110/ellion labo L-110.

rzeczywiście mało info o tym w sieci.przeszukałem jak się dało z rumuńskimi stronami włącznie.
póki co opinie są dość dobre, a mnie zainteresowało to urządzenie głównie ze względu na funkcjonalność(oprócz tego co w środku małe gabaryty)

pozdrawiam Krzysztof

P.S.mam nadzieję, że osoby dość mało znające się na odtwarzaczach hd uzyskają tutaj pomoc jak i będą mogły dorzucić swoje pięć groszy.
Odpowiedz
witamy cie jaguar81 na naszym forum.

W poczejalnie jest dzial poswiecony porownaniem wlasnie takich odtwarzaczy, czesc teoretyczna i czesc praktyczna. Mamy nadzieje, ze ty takze bedziesz sie wymienial z nami swoimi spostrzezeniami i uwagami na forum Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Siemka wszystkim,
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Asusa O!Play Big Grin Dobrze, że jest to forum, będzie gdzie wymieniać uwagi i ewentualnie zwrócić się o pomoc Smile

pozdrawiam,
Odpowiedz
Witaj linchpin na forum Smile

Oczywiscie, mozesz tutaj smialo wpadac o kazdej porze Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Łelkam . Big Grin
Odpowiedz
Hi Big Grin

Cieszymy się, że Ty także do Nas dołączyłeś Smile
Odpowiedz
Czesc wszystkim. Serdecznie witam i pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Witaj w gronie analizatorów HDP-owca Smile
Odpowiedz
Witam!
Pozdrawiam Admina i cały zespół !
Odpowiedz
A witamy i pozdrawiamy również Smile i także całe grono HDP-owców Smile
Odpowiedz
Witam!
Właśnie kupiłem O!Play Air. Jak na razie wszystko działa znakomicie.
Sprzęcik dopiero poznaję, fajnie, że znalazłem to FORUM...

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
jurekt49
Odpowiedz
Witamy Cię jurekt49 na Naszym Forum MHD!

Mamy nadzieję, że Ty także będziesz zadowolony z playera, a nasze forum pomoże Ci go uwydatnić w nowe funkcje oraz pomoże w każdym problemie Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam,

w takim razie i ja się przywitam i o zdrowie pytam Big Grin
Wczoraj przyjechał zakupiony prze zemnie model "R1"
Od razu nadmienię że poskąpiłem i kupiłem samo urządzenie bez kabli, pilota i zasilacza ( był to przemyślany zakup ) - ale jak każdy facet i z tym sobie poradziłem Wink szczegóły później.
Po podłączeniu i updacie softu do 1.30 nie byłem szczególnie zaskoczony ( po lekturze forum wiedziałem, że Dts`u nie doświadczę zupełnie jak i PCM 5.1 po HDMI ) obejrzałem jakiś tam film - pozostawał pewien niedosyt, wróciłem na forum przeszperałem i znalazłem zmodyfikowany soft i dopiero wtedy zaczęła się przygoda z Asusem rozpisywać się o tym nie będę bo wiecie dużo więcej ode mnie

Co do samego zakupu moja R1 kosztowała 199 PLN ( sprzęt nówka sztuka... ale z miesięczną gwarancją, pamiętajmy że dostałem tylko samo urządzenie ) do samego uruchomienia posłużył zasilacz od wkrętarki elektrycznej 16V 900mA ale sprawdza się w 100%. Pilot... ze względu na ilość posiadanego sprzętu AV byłem zmuszony już wcześniej zakupić Logitecha One który ma za zadanie ogarnięcie całości, a z samym Asusem też nie miał najmniejszych problemów.

Na koniec to na czym w wolnych chwilach "zawieszam oko" oczywiście poza ukochaną kobitką Wink
TV Szajsung 37" Full HD ( jakiś tam starszy model ma 2 lata na karku )
Yamaha RX 463 ( niestety bez dekoderów True HD :/ )
Głośniki VoiceKraft 5.1 ( nie pamiętam oznaczeń )
I inne pierdoły typu DVD, tuner cyfrowej TV UPC PVR.
Odpowiedz
Witaj marcinbb

Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas i będziesz uważnie śledził każdy wątek oraz starał się pomagać jak już chociaż trochę ograrniesz forum innym nowym przybyszom Huh

marcinbb napisał(a):Witam,
[...]
Yamaha RX 463 ( niestety bez dekoderów True HD :/ ) - eee tem i tak nie usłyszysz różnicy między HD a zwykłym DTS-em
Głośniki VoiceKraft 5.1 ( nie pamiętam oznaczeń ) - Jaki masz model? Ja mam taki jak w stopce, zestaw się u Ciebie spisuje?
Odpowiedz
djvolt napisał(a):
marcinbb napisał(a):Witam,
[...]
Yamaha RX 463 ( niestety bez dekoderów True HD :/ ) - eee tem i tak nie usłyszysz różnicy między HD a zwykłym DTS-em
Głośniki VoiceKraft 5.1 ( nie pamiętam oznaczeń ) - Jaki masz model? Ja mam taki jak w stopce, zestaw się u Ciebie spisuje?
Zgadza się różnicy i tak nie doświadczymy przynajmniej na domowym sprzęcie.
A model moich głośników to Voice Kraft VK 7830, sprawują się bardzo dobrze może poza Subwooferem który większość czasu stoi jako wyłączony bo basu mam aż nadto na samych głośnikach szczególnie mieszkając w bloku.
Jeśli miałbym porównywać cenę do jakości to mogę spokojnie powiedzieć że rewelacja
Yamaha RX-V 463 + DVD S661 + Voice Kraft VK 7830 = 2.299,00zł ( kupione 09.2008 ) czyli za dobrych czasów kiedy Euro stało jeszcze dość nisko.
Przyznam Ci że skoro mieszkam w bloku i jeśli mógłbym szukać innych głośników starał bym się znaleźć coś mniejszego gabarytowo bo mocy to Ci u nas dostatek... 5x 120W , choć domyślam się że nasza badziewna sklejka ( ale zawsze drewniana ) będzie pewnie o głowę przewyższała jakość oferowanych teraz głośników większość to i tak "plastic-fantastic".
Oczywiście mowa o osiągalnych wartościach cenowych.
Odpowiedz
Dokladnie o to chodzi Smile

Ja mam nieco inaczej, ty masz caly komplet standardowy, ja mam 4 x satelity,1 x centralny i 1 x subwoofer, moze do bloku tak mogles wziac Smile Zestaw zajmuje malo miejsca i basu jest tle, ze az milo sluchac filmow w 5.1 Big Grin

Jesli chodzi o cene do jakosci w porownaniu z "plastic-fantastic" pomimo ze to tylko sklejka to i tak VK zabija cenowo i jakosciowo Smile
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam tu wszystkich jestem tu nowy jacabad
Odpowiedz
Witamy Cię jacabad w Naszym forumowym gronie Smile
Odpowiedz
Jako nowy czlonek musze wam podziekowac ze istnieje wlasnie ta stronka naprawde super ze mozna tu wszystkiego sie dowiedziec na rozne tematy czy to sprzetu czy obrobki, otrzymac fachowa pomoc, podpowiedzi czy podyskutowac tylko sie zarejestrowalem poprosilem o odpowiec na moje pytanie i juz znalazlem lek na moje problemy ze sprzetem naprawde musze wam a glownie tworcom tego forum podziekowac ze istnieje serdeczne dzieki bardzo mi sie tu podoba
Odpowiedz
Witam wszystkich.
= konto do usunięcia =
[poziom forum 2/10]
Odpowiedz
Witamy Cię na forum Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich Smile
Odpowiedz
Witaj El-Vis Angel

Miło nam, że dołączyłeś do naszej społeczności Angel
Odpowiedz
Bylem sobie juz wczesniej jednak jeszcze sie nie udzielalemSmile Sporo czytalem tylko... Teraz zaczne bo ktorys z Asusow bedzie moja wlasnosciaSmile
Odpowiedz
Ja sobie nie przypominam żebym się witał więc Witam wszystkich miłośników czarnego pudełka Smile) i mam nadzieję że znajdę tutaj wszystkie odpowiedzi na moje pytania i pomoc od innych użytkowników a ja ze swojej strony może też będę mógł jakoś pomóc Tongue
Odpowiedz
popo601 napisał(a):Ja sobie nie przypominam żebym się witał więc Witam wszystkich miłośników czarnego pudełka Smile) i mam nadzieję że znajdę tutaj wszystkie odpowiedzi na moje pytania i pomoc od innych użytkowników a ja ze swojej strony może też będę mógł jakoś pomóc Tongue

Hehe tutaj sie witales i to baaardzo dawno Tongue
viewtopic.php?f=6&t=16#p356

Nic nie szkodzi drugi raz sie przywitac po przerwie Big Grin
Odpowiedz
Smile ehh ta skleroza piękna rzecz Wink
Odpowiedz
Witam wszystkich użytkownikówWink
jestem posiadaczem oIplaya rp1Wink
marcinbb pozdrawiam również użytkuje YamahęWink

moja konfiguracja sprzętuWink
(od góry)
-kineskopowy JVC 29 cali (obraz hd nie jest moim priorytetem na razieWink
-o!play rp1
-DVD lg (jakieś tanie)
-Yamaha RP-V557
-5.1 firmy mivoc ( powiedzmy daje rade, kupione bardzo promocyjnieWink )

czuję że często będę tu zaglądał Smile
Odpowiedz
Aaa witamy witamy Smile Prawie na same swieta Tongue

Jako "nowy" masz sporo do czytania Smile Post po poscie, jest ich tysiace Tongue Ale z czase sie przyzwyczaisz, zawsze tutaj wre i zawsze otrzymasz pomoc od odpowiedniego uzyszkodnika Smile
Odpowiedz
Witam Szacowne Grono. Rejestrując się na to forum mam nadzieję pogłębić swoją wiedzę o sprzęcie HDD i liczę na pomoc w wyborze tego właściwego Smile
Odpowiedz
Świetnie. Witamy gorąco Smile Z miesiąca na miesiąc jest nas coraz więcej, a co jakiś czas wychodzi nowe oprogramowanie jak i nowy ciekawy player zatem życzymy miłej lektury Smile
Odpowiedz
witam
właśnie zakupiłem ASUS O!Play Mini Plus i od razu zapytuję - czy jest możliwość, że powstanie odrębna grupa wątków dla tego playera?
Odpowiedz
Witamy!

Jak najbardziej jest taka mozliwosc, jak tylko zrobi sie chaos przy tym playerze Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości