Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb Shuffle
Witajcie.

Powiedzcie mi czy tryb shuffle dziala do danego folderu czyli dajmy na to mamy folder, a w nim 100 plikow mp3, wlaczamy tryb shuffle na tym folderze i czy tryb ten dziala tylko w tym folderze i nie pobiera jeszcze innych plikow z innych folderow?
Odpowiedz
Hej

Tryb shuffle - jeżeli właczysz w danym folderze to działa tylko na plikach wewnątrz folderu, natomiast jeżeli masz więcej katalogów w folderze to tryb shuffle ładuje wszystlie pliki .mp3

Pozdro
Odpowiedz
To swietnie Smile O to chodzilo, zeby wlasnie odtwarzal pliki z folderu Smile

A co z innymi formatami? Pliki AAC, MP4?
Odpowiedz
Gonisz mnie do testowania Smile

Powiem tak .aac .flac .wav .mp3 wszystko shufluje , nestety .mp4 widzi jako plik video i nie
dodaje do listy plików audio.

Pozdro
Odpowiedz
Swietnie Huh i tak powinno byc, tylko szkoda, ze nie odtwarza .ac3 Sad A w specyfikacji pisze, ze obsluguje Sad
Odpowiedz
Może ktoś mi powie jak uruchomić odtwarzanie w trybie shuffle. Wciskam przycisk na folderze z plikami mp3 pojawia się komunikat że jest niewlłaściwy folder. Jak go otworzę i kliknę na dowolny utwór to pisze . ze tworzy listę plików ale nic nie odtwarza. Jak to działa?
O!Play HDP R1 : Evolve Solaris: Egreat R200S:
Odpowiedz
W folderze musza znajdowac sie tylko pliki zgodne ze specyfikacja urzadzenia czyli te, ktore play odtwarza
Odpowiedz
Po wciśnięciu play odtwarza po kolei wszystkie. A w trybie shuffle informuje że tworzy listę ale nie odtwarza. Wystarczy wsisnąć przycisk z nutką czy coś jeszcze?
Odpowiedz
Hmm najlepsze jest to, ze po wcisnieciu tylko tego magicznego przycisku Nasz player zaczyna szukac media plikow gdzie popadnie i dopiero odtwarza jak wszystko zaladuje, wiec moze to troche potrwac i moze nieco mielic udostepnionym dyskiem Smile sprobuj dac mu na pendrive jeden plik audio, badz folder i odlaczyc go od LAN Smile
Odpowiedz
Faktycznie ten tryb działa . Po włączeniu playera klikamy na muzykę , szukamy folderu z plikami muzycznymi i wciskamy przycisk z nutką na pilocie. Potasuje o odtwarza bez problemu. Można zaznaczyć nawet cały dysk (pendrive) wówczas potasuje zawartość plików z muzyką na całym dysku.

Wszystko działa ok. Trzeba go wyczuć
Odpowiedz
Oczywiscie, nawet z NAS pociagnie tylko troche wolniej zaindeksuje Smile ale opcja background play to dobry patent podczas przegladania zdjec czy moze niebawem przegladania allegro Big Grin
Odpowiedz
Fajnie przegląda się fotki przy dobrej muzyce. Kolejny plus.
Odpowiedz
A czy ktoś od podstaw by mi wytłumaczył jak to działa bo nie łapie tego Sad jak zrobić żeby przy przeglądaniu zdjęć włączyć muzykę tylko tym magicznym przyciskiem na pilocie z nutką kurde kombinuje już godzinę i nic nie wykombinowałem Sad może to trochę śmieszne ale nie łapię tego.

Jak wejdę do katalogu z MP3 i wcisnę nutkę na pilocie to mi wypisuję Prepareplaylist i nic się nie dzieje jak przeglądam zdjęcia i wcisnę nutkę na pilocie to też się nic nie dzieje Sad

- czy można sobie zrobić listę ulubionych kawałków i ją odtwarzać do zdjęć
-
LG37LH3000 + Asus O!Play HDP-R1 + Samsung S2 Portable 500 GB
Odpowiedz
Potwierdzam, u mnie jest tak samo, wchodzę do katalogu z muzyka w formacie mp3, wciskam przycisk z nutka wyskakuje komunikat ze preparuje listę i nic się nie dzieje. Zaznaczę iż zasoby udostępnione mam w sieci. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jezeli jest w sieci to dlatego tak dlugo to trwa, bo on przeszukuje cala siec w poszukiwaniu plikow multimedialnych Smile

Eh ta funkcja nie jest jeszcze tak do konca dopracowana, zamiast odtwarzac z podanego folderu to niepotrzebnie szuka kolejnych plikow...
Odpowiedz
No tak powinno być że mam katalog np. MP3 i w nim muza więc powinien tylko ten katalog przeszukać i wsio a jestem ciekaw czy przy przeglądaniu zdjęć jak by się wcisnęło nutkę to powinien zacząć odtwarzać muzykę właśnie z katalogu MP3 może to kiedyś dopracują bo naprawdę fajnie się ogląda foty jak leci jakaś fajna muzyczka Wink
Odpowiedz
Undecided . Przed chwilą chciałem włączyć muzykę trybem shuffle w sieci i pojawiał się komunikat o preparowaniu listy. Te same pliki podłączyłem z pendriva i tryb działa super. Po wciśnięciu nutki pojawia się play i startuje utwór nr 16,3 itd. Wciskam stop. ustawiam np na nr 9 . wciskam "play" i startuje 9. Znowu stop i "nutka". Staruje nr 5,7,3 itd. U mnie działa ale tylko na nośnikach. Przez sieć jakoś nie chce.
Odpowiedz
A więc tryb shuffle po sieci nie działa czy tak ?

Szkoda aczkolwiek na dniach myślę że w końcu się zdecyduję na jakiś dysk przenośny więc już nie będzie problemu z pokazem slajdów i odtwarzaniem muzyki z przycisku z nutką
Odpowiedz
Witam
U mnie coś sie chyba spsuło , wcześnie tryb shufle działał be zarzutu niestety od jakiegoś czasu po wciśnieciu nutki pokazuje ze preparuje listę ale nie odtwarza . zdarza sie ze po kilku dniach załapie i jest ok ale wystarczy wyłączyć sprzęt i włączyć ponownie i znowu lipa, co może być przyczyną .

Help
Odpowiedz
Hmm a jaki soft?

Masz po sieci czy z dysku?
Odpowiedz
Po dysku a soft jak to sie zaczeło był 1,21 więc stwierdziłem ze moze nowszy bedzie działał ale po wymianie nadal to samo . Najdziwniejsze jest to ze stało sie to ot tak i czasem nutka działa ale w większości jest lipa . Zauważyłem ze jak podpinam dysk do kompa to pokazują sie jakies dziwne pliki na partycji a jeden z nich nie daje sie usunąć ( komunikat: plik uszkodzony nie można usunąć ) , podejrzewam ze trza będzie zrobić formata i zgrać ponownie dane.
Odpowiedz
Tak, mozliwe, ze jakis plik przeszkadza zbudowac playliste na podpietym dysku twardym i dlatego nutka nie dziala, a pliki raz moga byc odblokowane a raz moga byc zablokowane, zalezy czy player ich uzywa do czegos czy nie uzywa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości