Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CREATIVE 5.1 T6160
Witam nowy jestem i pewnie bede tu czesto goscil zaczynam od pytania związanego z głosnkami CREATIVE 5.1 T6160 czy da sie je podłaczyc do tego cudenka a jak tak to jakie przejscowki mi sa potrzebne pozdrawiam i prosze o pomoc Smile
Odpowiedz
Witaj.

Otoz mozesz podlaczyc sobie takie glosniki lecz dzwieku 5.1 nie uzyskasz niestety, poniewaz asus ma tylko wyjscie optyczne z takim dzwiekiem. Mozesz podlaczyc twoje glosniki poprzez przejsciowke 2xChinch 3x jack 3,5" taka jak maja glosniki logitech X-530 dolaczona do zestawu:

[Obrazek: 24obuop.jpg]
Odpowiedz
kurde no właśnie lipa z tymi glosnikami bo kupilem w dobrej cenie od kumpla a nie sprawdzilem czy wogole sie podepne tv tez mam ubogi w wyjscia audio jeszcze zostal recorder n ale tu bedzie tak samo;/ a tej przejscówke juz szukalem i ciezko kupic.
Odpowiedz
Na allegro masz po 30pln

http://allegro.pl/item1003450415_orygin ... hinch.html

W twoim wypadku pozostaje ci albo jakis przedwzmacniacz/ampli z wejsciem optycznym oraz wyjsciem analogowym 5.1 na glosniki/wzmacniacz albo taka przejsciowka. Pierwsze rozwiazanie lepsze poniewaz bedziesz mial prawdziwy dzwiek 5.1 a nie klon stereo jak w przypadku przejsciowki...
Odpowiedz
A jesli chodzi o ten przedwzmacniacz to pewnie rozmawiamy o innych kosztach;/ kurcze szukałem kiedys tej przejscówki i nie znalazlem na allegro wiec dzieki wolał bym dzwiek 5.1 ale z braku laku chyb to bede musial kupic a jeszcze jedno jak by ktos wymyslil tak genjalne forum jakim jest to odnosnie głosników CREATIVE to bym zoszczedzil kupe czasu i nerwów wiec chwała wam wiadome nasz sprzecik(asusik) ma wiecej mozliwosci ale dobrych for nigdy za wiele
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości