Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie Znaki / Nowy Soft
Zrobilem nowy temat i przenioslem posty z http://www.multimediahd.pl/viewtopic.php?f=28&t=23 Wink
/Bol3k

OK. dzięki za program. Ja mam już zmienione formaty plików tekstowych ale co z polskimi znakami ? Czy jest nowa wersja softu i gdzie w odtwarzaczu mogę odczytać aktualną. W menu setup nie widzę a na stronie Asusa nie znalazłem informacji na ten temat upgrade. Pozdrawiam
Odpowiedz
Asus bez problemu obsluguje polskie znaki.

Sprawdzenie wersji softu
- Menu Setup -> zakladka System -> trzecia linia po prawej stronie (Rev.XXXX)
- w glownym menu dusisz najpierw STOP a potem PLAY/PAUSE i na samym pocztaku masz wersje softu.

Instrukcja wgrywania softu -> viewtopic.php?f=20&t=118

Najnowszy soft dla R1 -> ftp//ftp.asus.com.tw/pub/asus/Digital_ ... 124PAL.zip

Edit-------->

Najnowszy soft dla R3 -> ftp//ftp.asus.com.tw/pub/asus/Digital_ ... 112PAL.zip
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc. W moim R3 był soft 1,05. teraz zaktualizowałem go do 1.12 i mam piękne polskie znaki. Wszystko mi hula tylko nie wiem jak się połączyć z internetem ( livebox) ale to inny temat. Player mi się podoba i polecam innym.

Dopisek. Dla tych co szukają upgrade na stronie asusa. W pewnym momencie w dziale Download jest pytanie o system operacyjny. Trzeba zaznaczyc Linux ! Bo inaczej będziecie się dziwić tak jak ja. Big Grin
Odpowiedz
Sorry za zlego linka do softu Wink Jest lekki zamot z tematem, w ktorym napisales i nie wiedzialem, ze pisales w dziale od R3. Ale ciesze sie, ze znalazles jednak poprawny soft Huh
Odpowiedz
witam, od 2tyg jestem r ownież szczęśliwym posiadaczem o!play.
kwestia, z którą mam problem to program ToSRTconventer.. przy próbie odpalenia natychmiast wyskakuje komunikat, że program przestał działać..
mam win7 ale na kompie żony z XP to samo.
miał ktoś podobny problem?
Odpowiedz
Hmm raczej z tym programem nie ma problemu. Sciagnij jeszcze raz. Zanim odpalisz to daj PPM->Wlasciwosci->Zakladka: Zgodnosc->zaznacz ptaszka i wybierz Windows XP oraz uruchom jako administrator->OK i wtedy odpal program.
Odpowiedz
tego już próbowałem Sad dzięki za błyskawiczną odpowiedź!
niewykluczone, że moje domowe kompy toczy jakiś wirus.
uff, czeka reinstal
Odpowiedz
A jakiego masz antyvira?
Odpowiedz
@papi79
Aplikacja do działania wymaga Microsoft .NET Framework 3.5

ToSRTconventer 1.1.3 x86 >>> Pobierz
ToSRTconventer 1.1.3 x64 >>> Pobierz
WDTV Live
Odpowiedz
W Windows 7 powinien byc domyslnie zainstalowany Net Framework 3.5... No chyba, ze odinstalowal??
Odpowiedz
mam noda na obu kompach i nic nie odinstalowywałem, dlatego to dziwne. jeśli Wy się z takim problemem u siebie nie spotkaliście, to znaczy, że problem jest z systemem u mnie.
a miałem zamiar w długi weekend odpoczywać Angel
Odpowiedz
Sciagnij G-Data Interent Security 2010 - http://mirror02.gdata.de/dl_poland/gdis ... /setup.exe , odinstaluj swojego NOD-a i zapusc skanowanie pelne, nie tykaj kompa bo zonka dostanie Big Grin
Odpowiedz
Smile
dzięki za linka. ja wróce z roboty to sprawdzę!
Odpowiedz
Jesli nie masz duzo do przerabiania to sprobuj tym http://www.ferguson-digital.eu/en/downl ... nfo&id=620
Odpowiedz
witam po przerwie!

oczywiście reinstal systemu pomógł i program działa jak należy Smile
nawiasem mówiąc jest rewelacyjny i oszczędził mi masę czasu.
żeby tak jeszcze z mkv zczytywał fps.. ach.
no ale w końcu nie ma ich aż tyle. no chyba że znacie lepsze stronki niż osloskop i osiolek.. jestem tak zżyty z emulem że tylko z niego korzystam.

pozdro
Odpowiedz
Polecane portale z filmami mkv oraz dvd w dziale Portale Smile Hasło przyszło każdemu na e-mail.
Odpowiedz
djvolt napisał(a):Polecane portale z filmami mkv oraz dvd w dziale Portale Smile Hasło przyszło każdemu na e-mail.
Niestety nie każdemu Wink można prosić o ponowne wysłanie?

Poszlo na PW
/Bol3k
Odpowiedz
Również się przyłączam do prośbySmile

Poszlo na PW
/Bol3k
Odpowiedz
Ja również poproszę.

EDIT:

Nie ma juz hasla na dzial portale. Forum zostalo odpowiednio zabezpieczone i dla gosci jest ten dzial niewidoczny.
Odpowiedz
Panowie, jaki jest najnowszy soft do R3 z obsługą PL napisów i .txt ?
Odpowiedz
co prawda to nie na temat ...
ale czyta txt - czasami nie - ja dla świętego spokoju ładuje SRT - zawsze działa!
Odpowiedz
Software http//asus.com.pl/product.aspx?P_ID=aLsLIiFYl0Jw0H9Q

Ja miałem u siebie wgrany 1.18P, potem 1.17P, lecz na obydwu się zawieszał..
Na chwilę obecną wgrany mam 1.12P i działa bez zarzutów...

Polskie znaki są na pewno od 1.12P w górę (Setup > System > System Update)..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości