Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieszanie asusa
Witam

Mam nastepujacy problem z asusem, mianowicie po kilkunastu minutach pracy poprostu sie zawiesza lub restartuje, dzieje sie tak w trakcie ogladania z roznych źródeł lan i usb, rózne formaty dvd, blue ray. Jesli chodzi o soft to mialem na poczatku fabryczny 1,07 potem 1,18 teraz 1,24 i dalej to samo. Mpze ktos mial podobny problem i wie co zrobic bo juz raz reklamowalem asusa po nieudanej aktualizacji softu i czekalem na sprzet miesiac czasu masakra. Drugi raz nie chcialbym reklamowac
Odpowiedz
Mój ASUS też czasami świruje np. przeglądam foldery po sieci i się zawiesi, dwa razy się zawiesił podczas oglądania filmów. Bywają dni, że działa prawidłowo, posłałem meila do ASUSa w którym opisałem moje problemy i dostałem taką odpowiedź:
"Nie sprecyzowal Pan jakie to filmy, czym kodowane itd. Jesli sa to formaty nie wspierane przez O!Play - tego typu zachowanie niestety bedzie mialo miejsce. Jesli problem jest natomiast w pelni powtarzalny bez wzgledu na film i format - zlozenie reklamacji odbywa sie bezposrednio w punkcie zakupu urzadzenia"
Panasonic 42G10E + Onkyo TX-SR 607 + Jamo S608 HCS3 5.1 + ASUS O!Play + VU+DUO - 500GB
Odpowiedz
Odnosnie przegladania zasobow sieciowych to mi sie raz czy 2 zdarzylo, ze sie zamyslil troche (to zolte kolko) ale podczas ogladania filmu czy to z dysku czy po sieci to nie mialem takiego czegos.

Przydaloby sie okreslisc dokladnie na jakich plikach to sie dzieje, czy tych samych i w tych samych momentach moze?

Warto tez zwrocic uwage gdzie asus stoi i czy sie moze nie przegrzewa, chociaz z takim problemem sie nie spotkalem jeszcze.

Nie zaszkodzi tez dyskow, z ktorych puszczane sa filmy, sprawdzic programem hdtune lub podobnym czy nie ma bad sectorow.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości