Odkryj NOWĄ

JAKOŚĆ Monitoringu

Ponieważ wiemy, jak ważne jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa, pomożemy Ci odkryć je na nowo. O monitoringu, kamerach, zasadzie działania wiemy niemal wszystko. Ziębicka Sieć Szerokopasmowa MultimediaHD da Ci komfort i bezpieczeństwo. By lepiej poznać efekt naszych działań - zobacz nasze produkty w zupełnie nowej odsłonie!

Dlaczego lepiej kupować certyfikowany sprzęt?

Zakup sprzętu do monitorowania mienia i zapewniania bezpieczeństwa wiąże się z nie lada wyzwaniem. Jest wiele produktów, które powinny działać, lecz tylko certyfikowany daje nam pewność, że będzie działał długo i bezproblemowo. Dzięki naszemu Supportowi jesteśmy w krótkim czasie usunąć awarię lub zmodyfikować parametry, wymienić oprogramowanie. Nasz sprzęt służy zarówno do montażu wewnątrz budynków/lokali/obiektów, a także na zewnątrz w specjalnie zaprojektowanych obudowach metalowych odpornych na promienie UV oraz warunki atmosferyczne.
Dedykowane oprogramowanie jest proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Wszystko odbywa się na ekranie monitora/projektora/telewizora, a sterowanie odbywa się zdalnie za pomocą przeglądarki, za pomocą laptopa/komputera z zainstalowanym oprogramowaniem sterującym lub bezpośrednio na ekranie za pomocą nagrywarki oraz podłączonej do niej myszki komputerowej. Warto zwrócić uwagę na to, iż cena za taki sprzęt nie jest wygórowana i każdego stać na zapewnienie sobie choć odrobiny bezpieczeństwa!
Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty dobrej jakości przy czym Gwarantujemy ich najwyższą jakość! Po skorzystaniu z naszej oferty, otrzymują Państwo gwarancję i satysfakcję. Dzięki innowacyjnej technologii PoE oraz specjalnym adapterom, zamówiony produkt jest gotowy do podłączenia i konfiguracji zaraz po wypakowaniu z pudełka.